Wózek do szpitalny do przewozu pacjenta E-2
Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż trwały produkt w dobrych cenach. Nasz wózek może pochwalić się wysoką jakością wykończenia oraz wygodą użytkowania. Jest to produkt posiadający nowoczesne rozwiązania. Nie kupuj kota w worku- nasz wózek jest pewnym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do transportu pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa struktura wózka pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promienie UV, uszkodzenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-myjące. Produkt zawiera hydrauliczną regulację wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowane za pomocą sprężyny gazowej ułatwiającej znacznie użytkowanie personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe zabezpieczające zarówno ściany przed obiciami oraz chroniące sam wózek. Wózek standardowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowa wyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm gwarantują bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

Wózek do przewożenia chorych E-2 PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

Zapytaj o cenę

Related Post