Wózek do przewożenia chorych E-3
Wózek do transportu chorych E-3 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, niewrażliwym na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-czyszczące. Wózek do transportu chorych E-3 posiada regulację wysokości leża realizowaną za pomocą mechanizmu śrubowego. Leże wózka dwu segmentowe wypełnione tworzywem ABS. Oparcie pleców regulowane za pomocą sprężyny gazowej – prosto obsługiwanej.

Cztery koła jezdne o średnicy 150 mm gwarantują wygodną jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka. Piąte koło pozwala na doskonałą kontrolę nad wózkiem w trakcie transportu.

Wózek do transportu chorych E-3 PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary zewnętrzne: 1960x 660mm

Wymiary leża: 1930x 610 mm

Promień ustawienia wysokości leża: 580-870mm

Regulacja oparcia pleców: 35°

Maksymalne obciążenie: do 170kg

Masa wózka: 94kg

Zobacz inne modele tego asortymentu i poproś o wycenę oraz ofertę handlową.

Zapytaj nas o cennik

Related Post

Wózek do przewożenia chorych to łatwe urządzenie posługujące do przewożenia chorych potrzebujących gwałtownej pomocy szpitalnejWózek do przewożenia chorych to łatwe urządzenie posługujące do przewożenia chorych potrzebujących gwałtownej pomocy szpitalnejPrzystępny, ale trwały typ wózka. Nosze pacjenta na kółkach może być wyposażony w naście pedałów, regulowane oparcie, gąsienice, stojak kroplówki lub koła mechaniczne. Wózek do przewożenia chorych  zdecydowanie to jeden