SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMISzafa medyczna to niezastąpione osprzętowanie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i komfortowym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie medykamentów jak również drobnego sprzętu medycznego.

CECHY SZAFY MEDYCZNEJ
Szafa lekarska, jednodrzwiowa, składająca się z części górnej i dolnej o nieco odmiennejkonstrukcji, to strukturawykonana z wysokiej klasy blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i trwałą powłoką lakierową nałożoną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru odporna na korozję i niewielkieuszkodzenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu użytkownikma możliwośćwybrać i dopasować kolor szafy do każdego wnętrza. Podstawowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy medyczne przeszklone.

Część górna zaopatrzona jest w solidne drzwi zamykane kluczem z wygodną klamką. Dzięki półkom o dopuszczalnym udźwigu 25 kilogramów, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko wykonane ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użyciu.

Część dolna bez przeszklenia, zaopatrzona jest w jedną szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi kluczem.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Drzwi dolne i górne zamykane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego konstrukcjapozwala nawpasowanie rygla powyżej i poniżej mechanizmu blokującego. Zamek obraca się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty znajdujące się w górnej i dolnej części szafy. Gwarantuje to większą odporność i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

WYMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 milimetrów (+100mm z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 mm
 – Głębokość 420 milimetrów

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna

Related Post