SPRZĘT MEDYCZNY

Sklep AVITAMED produkuje sprzęt medyczny i inne technologie medyczne od 2000 r. I od tego czasu stopniowo rozwijamy naszą działalność. Nasz sprzęt medyczny w tym łóżka szpitalne, wózki do przewożenia chorych, wózki anestezjologiczne i reanimacyjne są używane w całym kraju w placówkach medycznych. Lekarze konsekwentnie preferują nasze produkty, ponieważ są fachowo opracowane, przyjazne dla użytkownika i posiadają funkcje niezbędne do wspierania całkowitej opieki nad pacjentem. Jeśli jesteś zainteresowany którymś z wyrobów zachęcamy do kontaktu.

W AVITAMED mocno wierzymy, że sprzęt medyczny powinien działać dla Pacjentów, dlatego zaprojektowaliśmy wszystkie nasze urządzenia, aby były niezwykle intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Oznacza to, że nie będziesz musiał tracić czasu na złożone procesy wprowadzania danych, obsługę i szkolenia, więc opieka nad pacjentem może być na pierwszym miejscu.

Nasze wyroby ze sprzętu medycznego takie jak fotele ginekologiczne które zostały przetestowane zarówno przez naszych inżynierów produkcji, jak i doświadczonych specjalistów medycznych, aby zapewnić dokładność, niezawodność i łatwość użycia, a także są zgodne z wymaganiami wszystkich obowiązujących norm, aby zapewnić optymalną wydajność i jakość. Sprawdź naszą ofertę. Wyślij do nas zapytanie. Z chęcią przygotujemy ci ofertę na któryś z naszych wyrobów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowego wyposażenia w sprzęt medyczny czy tylko pojedynczego wyrobu dla szpitala czy kliniki nasza firma może Ci pomóc. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że klienci z miesiąca na miesiąc powracają do naszych wyrobów. Rozumiemy, że opieka nad pacjentami jest na pierwszym miejscu, a nasz sprzęt medyczny powinien wspierać personel w pomocy pacjentowi. Chcesz wiedzieć więcej o nas skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę sprzętu czy aparatury medycznej.

Zachęcamy do poznania naszego asortymentu patrząc tutaj – stoły operacyjne, wózki zabiegowe oraz wózki kąpielowe. Polecamy kliknąć tu i poznać szeroki zakres szaf medycznych metalowych. Nasza firma zachęca do zaglądnięcia na naszą witrynę sprzedażową ze stojakami kroplówki z dwoma i trzema hakami. Wejdźcie również na naszą bezpośrednią stronę internetową z fotelami zabiegowymi http://www.euro-medical.pl/fotele-zabiegowe .