Fotel laryngologiczny 03-S
Fotel laryngologiczno-okulistyczny 03-S składa się z siedziska, segmentu  nóg, części dla  oparcia pleców, zagłówka i podnóżka.

Funkcje regulacji segmentów odbywają  się przy pomocy  trzech silników elektrycznych. Każdy z nich odpowiada za inne ustawienie, pierwszy jest odpowiedzialny za wysokość fotela, 2 za ruchy oparcia pleców, a trzeci za segment  nóg. Fotel posiada funkcję  obrotu wokół własnej osi w przedziale  355stopni.

Podłokietniki ruszają się wraz z oparciem pleców, nieustannie  utrzymując się w poziomie.

Tapicerka fotela wykończona  jest ze łatwego do utrzymania w czystości,wodoodpornego materiału – zapewniając jednocześnie  komfort i ortopedyczną wygodę pacjentowi.

Struktura  produktu  wykonana jest ze stali lakierowanej proszkowo, galwanizowanej w celu ochrony  przed korozją. Elementy  stalowe zakryte  estetyczną  obudową, z anty-bakteryjnego materiału  ABS, ułatwiającą dezynfekcję fotela oraz utrzymanie go w higienie.

Podnóżek z opcją  łatwego demontażu.

 

Parametry techniczne fotel laryngologiczny 03-S:

Długość całkowita: 1945 mm

Szerokość siedzenia: 520 mm

Szerokość całościowa fotela: 773 mm

Mini. wysokość: 600 mm

Max wysokość: 915 mm

Szerokość segmentu pleców: 520 mm

Długość oparcia łokci: 486 mm

Szerokość oparcia podłokietników: 92 milimetrów

Regulacja oparcia pleców: 0-78 o

Zakres regulacji oparcia nóg: 0-88 o

Obciążenie: 160 kilogramów

Waga: 110 kilogramów

Wejdź na naszą stronę internetową www aby poznać podobny asortyment naszego sprzętu.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem foteli okulistyczno-laryngologicznych. Wyślij do nas zapytanie o cennik.

Related Post

FOL01 – Fotel okulistyczno-laryngologiczny z regulacją wysokościFOL01 – Fotel okulistyczno-laryngologiczny z regulacją wysokościFotel chromowany okulistyczno-laryngologiczny z hydrauliczną regulacją wysokości a także ergonomicznym siedziskiem, stosowany w kontakcie z pacjentem w trakcieprzeprowadzania badań w pozycji siedzącej. Zobacz pełną ofertę na fotele laryngologiczne. Umożliwiaregulację pozycji