Fotel medyczny ginekologiczny JFG 2:
Nasz cennik zawiera tylko najniższą cenę oraz najlepsze produkty.
Fotel ginekologiczny JFG-2 sprawdzi się zarówno w sytuacjach prostszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym proponujemy Państwu wyrób trwały, jak przystało na użytkowany w placówkach medycznych. Zawsze wybieramy jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili metalowych zabezpieczonych farbą proszkową. Budowa fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i wytrzymała nie tracąc przy tym na nowoczesnym wyglądzie i schludnym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Jest wyposażony w regulowane oparcie z wygodnym podgłówkiem, a także wymontowywany podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym znajduje się możliwość uzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest ułatwiający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej klasy materiałem skóropodobnym.
Produkt standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o budowie prostej i bardzo trwałej, nie tracąc przy tym na współczesnym designie i estetycznym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Zachęcamy wejść w link, by poznać nasze inne wyroby.

Zapytaj o cenę

Related Post