Stanowisko do pobierania krwi i iniekcji ST-02Proponujemy jedynie produkty w dobrej cenie i o świetnej jakości.


Pobieranie krwi to zaawansowana czynność która wymaga odpowiedniego oprzyrządowania takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Wybór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi i iniekcji jest kluczowy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, dlatego nasze wyroby stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Wybierz nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie bój się o przebieg iniekcji !

Stanowisko do pobierania krwi jest prostym i praktycznym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Powyższe stanowisko do iniekcji umożliwia to dzięki użyciu praktycznego rozwiązania opierającego się na na możliwości zmiany ułożenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o równieżmożliwośćdopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworządoskonałezaopatrzenie gabinetów lekarskich. Meble Medyczneprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajwyższy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do usprawnieniadokonania zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Stworzony jest do stosowania w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby medycznej. Dopełnienie tej proceduryupraszcza przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które poprzezzmianępołożeniapozwala nadowolneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób wyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Zapoznaj się z ceną

Related Post