Stanowisko do pobierania krwi i iniekcji ST-01Nasz katalog pełen jest wysokiej jakości wyrobów.

 Stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcjii jest doskonałym wyborem zważywszy na jakość oraz oceny klientów. Nasz wyrób w postaci stanowiska do pobierania krwi to bardzo dobre wyposażenie placówek medycznych. Nasz wyrób }w istotny sposób ułatwia pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest wygodnym i użytecznym rozwiązaniem upraszczającymefektywneprzeprowadzaniezabiegu iniekcji tak na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to wykonalne dzięki użyciu praktycznego rozwiązania polegającego na opcjizmianypołożenia podłokietnika o kąt 180o, zmianypołożeniazespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżemożliwośćdostosowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią wyśmienite wyposażenie placówek lekarskich. Meble medyczne produkowane przez naszą firmę gwarantująnajlepszy standard i poziom wykonania.
Zastosowanie:
Stanowisko do pobierania krwi, to sprzęt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do uproszczeniadokonanie zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w placówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Doskonałe meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Przeprowadzenie tej czynnościupraszcza przestawne, ściśle zespolone siedzisko z oparciem, które przezzmianępołożeniapozwala nawygodneprzeprowadzenie zabiegu. Wyróbwyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który przeznaczony jest do podparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest sprzętem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Sprawdź ofertę

Related Post