Fotel do chemioterapii FoZa MultiWielofunkcyjny fotel zabiegowy FoZa Multi zaprojektowany jest do dokonywania długotrwałych dializoterapii, chemioterapii oraz hematologii. Poprzez swoją funkcjonalność oraz wyposażenie dodatkowegwarantuje wysoki komfort pacjenta i bezpieczną pracę personelu w trakcie zabiegu.

Zobacz pełną ofertę na fotele zabiegowe
Fotel FoZa Multi produkowany jest z segmentówi rur stalowych, malowanych lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, uszkodzeniamechaniczne i środki dezynfekcyjno-czyszczące.
Fotel FoZa Multi posiadamożliwośćregulacji wysokości zespołu siedziska, która realizowana jest za pomocą kolumny elektrycznej, regulację kąta pochyleniasegmentu oparcia pleców, regulację kąta pochyleniasegmentu siedziska, regulację kąta pochylenia segmentu podudzia zintegrowanego z segmentem siedziska za pośrednictwem siłowników elektrycznych (napędów elektrycznych).

Jesli chcesz zobaczyć więcej kliknij http://www.euro-medical.pl/fotele-zabiegowe
Segment podudzia posiada regulowany podnóżek wzdłuż segmentu podudzia realizowany poprzez sprężynę gazową. Fotel zabiegowy / fotel do chemioterapii posiada w zupełności zintegrowane z segmentem oparcia pleców podłokietniki, które posiadają funkcjęregulacji kąta pochylenia poprzez zwolnienie przycisku, modyfikację kąta odchylenia podłokietnika względem jego osi, funkcję odchylenia podłokietnika do położenia segmentu oparcia w celu wygodnego zajęcia pozycji na fotelu przez pacjenta.Układ jezdny fotela do dializ wyposażony jest w podwozie z indywidualną blokadą wszystkich kół.Segmenty siedziska, segment oparcia pleców, segment podudzia, regulowany podnóżek oraz podłokietniki są tapicerowane bezszwowo.
Tutaj zobaczysz produkt fotel foza
Podstawa fotela, części oparcia pleców, segment siedziska, podparcie stóp oraz podłokietniki posiadają osłony wykonane z materiału ABS.

Related Post