APARATURA MEDYCZNA

Sklep Avitamed jest jednym z najbardziej szanowanych producentów sprzętu i aparatury medycznej. Pracujemy dla branży medycznej od wielu lat z ciągłym zaangażowaniem. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych klientów i ich pacjentów, ponieważ rozumiemy, że współczucie i skuteczna opieka zdrowotna to coś więcej niż tylko sprzęt, którego używasz.

Oferowane przez nas wyroby mówią same za siebie w szczególności aparaty ekg. Nasze produkty mają doskonałą konstrukcję, są łatwe w użyciu i opłacalne. Zapewniamy, że każda placówka medyczna, niezależnie od wielkości i budżetu, może dysponować najnowocześniejszym wyposażeniem wyprodukowanym przez nas. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją różnorodnych wyrobów medycznych zarówno sprzętu jak i aparatury medycznej. Wszystkie wyroby powstałe dzięki naszej pracy doskonale nadają się do wielu obiektów, od subtelnych obszarów opieki po obszary opieki szpitalnej o wysokiej ostrości, a ich wyjątkowa wszechstronność i funkcjonalność sprawia, że ​​są niezbędne w niemal każdym scenariuszu pracy z pacjentem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez Sklep AVITAMED.

Nasza aparatura medyczna przeznaczona jest do szpitali i przychodni medycznej, klikając tutaj przedstawimy Państwu duży wybór kardiomonitorów czy holterów. Nasze ssaki medyczne http://www.euro-medical.pl/ssaki-medyczne mają zastosowanie do użytku domowego oraz szpitalnego. Kliknij tu i poznaj pompy infuzyjne znanej marki. Wejdź również na stronę www i obejrzyj polecane spirometry przez naszych klientów.