Chłodziarka medyczna jest gwarancją bezpiecznego przechowywania szczepionek i lekarstw.Oferujemy nowoczesne lodówki oraz chłodziarki medyczne, farmaceutyczne oraz laboratoryjne, do przechowywania leków i szczepionek. To urządzenia przygotowane szczególnie do wymagań medycznych. Szuflady  wyposażone są w organizery i możliwość zamieszczenia raportów, dla skutecznego kontrolowania dostawami.Elektorniczny rejestrator temperatury pozwala nautrzymywanie dokładnych wartości, niezbędnych dla zachowania właściwości fizycznych i chemicznych transportowanych produktów. Lodówki farmaceutyczne a także medyczne oferujemy w konfiguracji z drzwiami ze szkła a takżę ze stali nierdzewnej. Szczegóły techniczne dostępne sa po wybraniu konkretnego urządzenia.


Zapraszamy do obejrzenia szczegółów naszej oferty urządzeń dla laboratoriów, pracowni i gabinetów medycznych. Wszystkie dostępne  chłodziarki  wyróżniają się duża funkcjonalnością  i atrakcyjnym wyglądem.

Polecamy chłodziarki farmaceutyczne firmy: http://www.euro-medical.pl/chlodziarki-na-leki

Chłodziarka medyczna jest gwarancją niezawodnego przetrzymywania szczepionek a takżę lekarstw.

Wymogi dotyczące przetrzymywania szczepionek i lekarstw są ściśle określone przepisami prawa po to, by medykamenty zachowały  wszystkie cechy lecznicze a także były bezpieczne dla pacjentów. W związku z tym niektóre z nich muszą być przechowywane w bezpiecznej temperaturze. Miejsca szczepień, gabinety lekarskie i apteki powinny być więc wyposażone w odpowiednie chłodziarki medyczne. Czym się kierowaćpodczas wyboru profesjonalnej chłodziarki?

Polecamy lodówka na leki Euro-Medical

Related Post