Aparatura medyczna w sklepach medycznych w PolsceNasz Sklep internetowy istnieje od 1991 roku i zajmuje się handlem sprzętu medycznego. Mamy w swojej ofercie duży wybór wyrobów medycznych przeznaczonych do kliniki czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające wysokie gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy dają pomoc, dlatego oferujemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment urządzeń do kompleksowego wyposażenia szpitali oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, a także sprzęt do użytku domowego, wykorzystywany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i zabiegów z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Odwiedź naszą stronę www i zapoznaj się z cenami sprzętu i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie Polski. Rozwijamy też eksport za granicę od 5 lat. Nasze towary ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze ceny.


Atrakcyjne ceny sprzętu medycznego – Zobacz naszą stronę internetową : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnym naszych oferowanych wyrobów każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się także wózki medyczne dziecięce, standardowe, pielęgnacyjne i wózki bardzo lekkie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Kupując wyroby u nas w salonie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując bardzo sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, przedsiębiorstwo Euro-Medical może stale rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długoletniej tradycji, która od początku pozwala naszej firmie stale poszerzać nasze możliwości. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem a także sprzedawcą sprzętu rehabilitacyjnego a także medycznego, aparatury medycznej jak i innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy jesteśmy na rynku od 2000 roku i wciąż rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Firma Euro-Medical powstała w 2000 roku, z potrzeby zaoferowania polskim klientom najlepszej jakości sprzętu a także aparatury medycznej.

Polecamy aparaturę medyczną:

– Aparaty KTG i kardiomonitory

– Spirometry i ssaki medyczne

– Wózki do przewożenia chorych oraz wózki anestezjologiczne

– Meble medyczne i szafy medyczne

Related Post